X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Hakkımızda

NETGUC ® - HAKKINDA

NETGUC  2023 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak bizimle ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz.

Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek ekiplerimiz tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir.

Verdiğimiz tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmaktayız. Sözleşmelerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz.

Ayrıca alan adı servisleri, Dedicated, Sanal Sunucu kapsamındaki ürünler hariç tüm ürünlerimizde 7 veya 30 gün koşulsuz iade garantisi vermekteyiz.

Kalite Politikamız

NETGUC INTERNET HIZMETLERI olarak, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak, yenilikçi, geliştirici, bilimin tüm olanaklarını kullanan bir yaklaşım içerisinde müşterilerine katma değer sağlayan bir hizmet anlayışıyla sektörde yurt içinde ve yurt dışında uluslararası şirketlerle rekabet edebilecek çağdaş bir kurum olmayı amaçlamaktayız. Bütün bunların ışığında vermiş olduğu hizmetlerde dünya standartlarını hedefleyen şirketimiz, tüm personelinin tam nitelikli, donanımlı olmasını da amaçla , bulunduğu ülkeye ve topluma her anlamda katkı sağlayan modern bir şirket olma yolunda ilerlemektedir. Bu yolculuğumuzda başarıya ulaşabilmek için;

  • Kaliteyi, Bilimsel Yaklaşımı referans alan,
  • Yenilikçi odaklı AR-GE anlayışıyla rekabet gücü olan,
  • Çalışma ve kurum kültürü ortamı ve koşullarıyla personelini mutlu eden,
  • Ürün ve süreçlerini sürekli iyileştiren, kaliteyi amaç edinen
  • İlgili standartlar ve mevzuatları kusursuz uygulamaya çalışan,

Misyonumuz

NETGUC INTERNET HIZMETLERI; Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır.
Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir.

Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek,
sürekli devam eden arge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

Vizyonumuz

Uluslararası web hosting sektöründe öncelikle Türkiye'de ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

VERIMERKEZIMIZ

Verimerkezi ve Lokasyonumuz Türkiye de olup DGN - RADORE - VODAFONE alt yapıları ile çalışmaktayız. En kaliteli ve en üstün sistem, donanım alt yapısı sizler için yatırımlar yapılmış olup hizmetinlerinizi kesintiye ugramadan rahatça ve dilediğiniz gibi kullabileceksiniz.

Detaylar için yardım al..

 


Top